Our partners

WAKESTONE LOGISTICS, s.r.o.

Verze pro tiskPDF verze
Складські та логістичні послуги – Wakestone Logistics. Партнер WORKINTENSE

Wakestone Logistics - Логістика та складські послуги

О компанії:

Компанія WAKESTONE LOGISTICS s.r.o є професійним постачальником логістичних послуг, особливо в області складської логістики, транспортування і розподілу товарів.
Компанія також надає широкий спектр додаткових послуг, таких як податковий і митний склад, митна декларація, страхування товарів або логістичні аудити та консультації.

Чому варто обрати саме WAKESTONE LOGISTICS s.r.o.

В першу чергу компанія робить упор на надійність, гнучкість, технологічний рівень обслуговування, взаємну довіру і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Менеджери компанії на ділі доводять своїм клієнтам в тому, що зосередження на оптимізації ефективності логістики необхідно їх бізнесу. Однак оптимальних логістичних показників і якості послуг, що надаються неможливо досягти без довгострокового співробітництва.

Що ви отримуєте від компаній?

Використовуючи логістичні послуги компанії, ви отримуєте час і простір для розвитку своєї основної діяльності, включаючи логістику. Вам також не потрібно вкладати власні кошти в забезпечення логістики, необхідної для роботи вашого виробництва або бізнесу. І останнє, але не менш важливе: компанія володіє професійними ноу-хау та багаторічним досвідом в логістиці, яким ділиться зі своїми клієнтами.

Спеціалізація компанії - комплексне управління ланцюгами постачання. Основна мета - підвищити конкурентоспроможність своїх клієнтів шляхом рішень та послуг, що надаються.

Джерело: www.wakestone-logistics.cz

WAKESTONE LOGISTICS, s.r.o.

Показано 1 - 1 з 1 знайдених вільних робочих місць

Приймемо працівників на склад Wakestone. Заробітна плата 80 крон/год. Аванси. Середня з/п 15000 крон. Житло надаємо. Візова підтримка. Підзаробіток