Our partners

KAISER s.r.o.

Verze pro tiskPDF verze
KAISER s.r.o. - pilařská výroba, stavební a truhlářské řezivo, palety. Partner WORKINTENSE

Společnost se dělí na šest výrobních středisek:

Středisko pilařského provozu

je vybaveno dvěma rámovými pilami, omítací pilou, rozmítací pilou, čtyřstrannou frézou, impregnační vanou, sušárnou a čelními nakladači. Produkuje stavební řezivo, palety, truhlářské řezivo. Patří pod něj také tesařské služby.

Středisko manipulace

Je vybaveno manipulační linkou na slabou hmotu a manipulace silné hmoty se provádí JMP. Dopravu hmoty zajišťuje čelní nakladač. Produkuje sortimenty dřeva pro vlastní provoz a k dalšímu prodeji. Významná je také produkce štípaného paliva. Sjednává a zajišťuje dopravu surového dřeva.

Středisko lesní výroby

hospodaří na 1550ha pronajatých lesních porostech, kde zajišťuje veškerou lesnickou činnost požadovanou LHP a lesním zákonem a poskytuje lesnické služby LČR s.p. a cizím subjektům a zajišťuje výkup dřeva a kooperaci služeb.

Středisko myslivosti

zajišťuje provoz v pronajaté honitbě Teslíny.

Středisko služeb

je vybaveno technikou na provádění letní a zimní údržby komunikací, meliorace vodních toků, opravy lesních cest a drobné stavby.

Středisko školek

na devatenácti hektarech zajišťuje produkci sazenic lesních dřevin. Je Pověřeným pěstitelem LČR s.p.

Джерело: www.kaiser-sro.cz

KAISER s.r.o.

Показано 1 - 2 з 2 знайдених вільних робочих місць

Приймемо працівників на виробництво палет. Заробіток від 25 000 крон. Безкоштовне житло. Надаємо візову підтримку та дозвіл на роботу. Довгострокова робота
Приймемо помічника по висадці дерев. Заробіток 23 000 крон. Забезпечуємо житлом. Надаємо допомогу в оформленні робочої візи. Робота на свіжому повітрі. Аванси