Our partners

Honoris a.s.

Verze pro tiskPDF verze
Honoris a.s. - спеціалізована торгова компанія,яка займається дистрибуцією акумуляторів та аксесуарів. Партнер WORKINTENSE

Honoris a.s. - спеціалізована торгова компанія, яка з 1996 року займається дистрибуцією стартерних і тягових акумуляторів разом з відповідними аксесуарами.

На чеському внутрішньому ринку компанія випускає власну марку акумуляторів BRIT, яка придбала велику кількість клієнтів, і стала в один ряд з продуктами найвідоміших світових визнаних брендів.

Завдяки співпраці з провідними світовими постачальниками компанія Honoris a.s. пропонує акумулятори великих брендів, таких як Exide, Optima або Odyssey. Із загальної асортименту не можна обійти увагою зарядний пристрій Ctek, клеми акумуляторної батареї Grisoni, а також стаціонарну батарею FG-Forte.

У пропозиції компанії Honoris a.s. ви знайдете акумулятори для всіх видів автомобілів, мотоциклів та інших механічних пристроїв. Завдяки концепції «все під одним дахом» фахівці компанії пропонують комплексне, гнучке обслуговування клієнтів в самих різних галузях і напрямках. Лабораторія компанії також дозволяє на високо професійному рівні обслуговувати акумулятори. Технічний персонал компанії Honoris a.s. завжди допоможе підібрати акумулятор відповідно до вимог і побажань замовника.

Honoris a.s.

Показано 1 - 1 з 1 знайдених вільних робочих місць

Приймемо комірника. Середня зарплатня 22 000 крон. Повна візова підтримка. Безкоштовне житло поблизу роботи. Можливість працювати за трудовим договором