Our partners

DB Schenker Чеська Республіка

Verze pro tiskPDF verze
DB Schenker Чеська Республіка

Глобальний експерт в логістиці

DB Schenker є одним з провідних світових постачальників інтегрованої логістики і глобальних експедиторських послуг

Компанія DB Schenker реалізує міжнародні потоки товарів між виробничими і господарськими суб'єктами через наземні, залізничні, повітряні і морські перевезення. Крім того, компанія пропонує комплексні, повністю інтегровані логістичні рішення, які організовують весь ланцюжок поставок від транспорту, зберігання і поширення, до управління потоками інформації.

Разом з партнерами за кордоном компанія DB Schenker в розпорядженні в 140 країнах з єдиною метою - підвищити ефективність логістики своїх клієнтів. Компанія має велику наземної транспортної мережею в Європі, і є законним лідером на європейському ринку наземного транспорту.

У Чеській Республіці, у DB Schenker є сильне представництво - SCHENKER spol. s r.o. з 1 200 кваліфікованими співробітниками в 20 відділеннях в усіх регіонах. Ось чому кваліфіковані працівники компанії завжди поруч з клієнтами, які завжди готові гнучко реагувати на вимоги абсолютно всіх замовників. У минулому році компанія DB Schenker відзначила 25 років з дня заснування в Чеській Республіці.

Офіс компанія знаходиться в новій сучасній штаб-квартирі в торговому парку Prologis Рудна у Праги

DB Schenker

На жаль, по Вашому запиту нічого не знайдено